Home Історія Цей день в історії 11 грудня

11 грудня

1896
0
SHARE

1999 – У Бердичеві помер Віктор Іванович Томашевський (1923-1999) – учасник Другої світової війни, Почесний громадянин міста Бердичева.

tomashevskiy_viktor_01
Віктор Іванович Томашевський
(1923-1999).

Віктор Томашевський тривалий час очолював Бердичівське автотранспортне підприємство №2194, керував Бердичівською школою ДТСААФ. У 1987 році Віктор Томашевський став одним із організаторів міської ради ветеранів, обраний першим головою ради ветеранів і очолював її до останнього дня свого життя.

За вагомий внесок у виховання молоді, роботу по формуванню ветеранських організацій міста, активну участь у житті територіальної громади та з нагоди 50-річчя від дня визволення міста Бердичева від німецько-фашистських загарбників Віктору Івановичу Томашевському рішенням Бердичівської міської ради народних депутатів №780 від 24.12.1993 р. було присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.

Похований Віктор Іванович Томашевський на загальноміському кладовищі по вулиці Войкова (нині вулиця Бистрицька), у військовому секторі.


Керівник підприємства Олександр Леонович Ліпецький.

2000 – Цього дня на базі бердичівського пивоварного заводу, що знаходиться по вулиці Карла Лібкнехта, 114 (нині вулиця Європейська), засновано підприємство ТОВ “Бердичівпиво”.

З 2002 року підприємство успішно працює на ринку питної та солодкої води. Видами діяльності ТОВ “Бердичівпиво” стало виробництво напоїв безалкогольних газованих фасованих (пляшка ПЕТф місткістю 0,5 л., 1,5 л., 2,0 л. та кеги 50,0 л.), води питної обробленої газованої та негазованої фасованої (пляшка ПЕТф місткістю 0,5 л., 1,5 л., 2,0 л. та бутилі полікарбонатні 18,9 л.). На сьогодні асортимент безалкогольних напоїв, що випускає підприємство, налічує 25 найменувань, серед яких виробництво напоїв на цукрі з вмістом концентратів для напоїв на натуральній сировині, рослинних та пряних екстрактів. Також ТОВ “Бердичівпиво” має власні запатентовані торгові марки “НАША ВОДА”, “НАША ВОДА для ВАС”, “Поліський край” та “Добродій”.

Збут продукції здійснюється по місцевому регіону (Житомирська, Вінницька області) та за договорами з торгівельними мережами “ЕКО Маркет” та “Фуршет”.

Лінія розливу води в пляшки.

mazur_vasyl_02
Мазур Василь Костянтинович.

2007 – Рішенням виконавчого комітету Бердичівської міської Ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, особистий вагомий внесок у вдосконалення стилю і методів їх роботи та в соціально-економічний, культурний та спортивний розвиток міста і вміле поєднання діловитості, вимогливості з турботою про жителів міста, високий професіоналізм міському голові Мазуру Василю Костянтиновичу присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”.

На цей час Василь Мазур двічі обирався міським головою Бердичева, на початку грудня 2007 року Житомирською обласною радою Василя Мазура визнано кращим міським головою Житомирської області.

Василь Мазур обіймав посаду міського голови до кінця 2020 року.


sportyvny_berdychiv_012010 – У Бердичеві вийшов перший номер нової щомісячної газети під назвою “Спортивний Бердичів”.

Засновник та видавець газети – С.В. Тонян, тираж першого номера становив 1000 екземплярів.

На сторінках газети розповідається про спортивне життя Бердичева та Бердичівщини, освітлюються спортивні події в Україні та світі, наводиться інформація про видатних спортсменів-бердичівлян, публікуються історичні нариси на спортивну тематику.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here