Home Історія Цей день в історії 11 вересня

11 вересня

1680
0
SHARE

1947 – У селі Вишпіль Черняхівського району Житомирської області в селянській родині народився Пархомчук Володимир Миколайович – багаторічний директор СТОВ “Старосолотвинська птахофабрика”, що знаходиться у селі Старий Солотвин Бердичівського району.

За багаторічну та плідну працю у сільському господарстві Володимир Миколайович отримав звання “Заслужений працівник сільського господарства України”.

У 2009 році рішенням Бердичівської районної ради йому присвоєно звання “Почесний громадянин Бердичівського району”.


polojevetc_01
На відкритті другої персональної виставки. Григорій Положевець бесідує з керівником регіональної мережі ощадкас паном Едвардом Банделем. 11 вересня 2003 р.

2003 – У німецькому місті Реау (нім. Rehau, земля Баварія), відбулось урочисте відкриття персональної виставки бердичівського художника Григорія Федоровича Положевця під назвою “Через мистецтво – до сердець”. На огляд відвідувачів представили 40 робіт майстра, виконаних у техніці олія, акварель, олівець.

Це вже друга персональна виставка у житті Григорія Федоровича, перша пройшла у 1995 році також у виставковій залі центральної ощадної каси міста Реау.


2004 – На площі біля міського Палацу культури відбулися Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “І Меморіал Віталія Лонського”. Перед початком змагань виступив міський голова Василь Мазур, який привітав спортсменів із Днем фізкультури і спорту та запропонував хвилиною мовчання вшанувати пам’ять засновника цих змагань зі стрибків у висоту Заслуженого тренера СРСР та України Віталія Олексійовича Лонського.

Вперше турнір проходив без участі Віталія Лонського, який помер навесні, 20 квітня. І вперше на турнір не приїхав жоден закордонний спортсмен, адже саме участь російських, білоруських, польських, ізраїльських стрибунів створювала на турнірі неповторну напругу суперництва.

За результатами змагань перемогу серед жінок отримала чемпіонка світу серед юніорок Ірина Коваленко (Біла Церква) з результатом 185 см. Серед чоловіків перемогу здобув Андрій Соколовський (Вінниця) з результатом 228 см.


Stitched Panorama
Змагання зі стрибків у висоту, 11 вересня 2009 р.

2009 – На площі перед міським Палацом культури ім. О.А. Шабельника відбулись XVI Міжнародні змагання зі стрибків у висоту “VI Меморіал В. Лонського”. На турнір прибули спортсмени з України, Росії, Білорусі та Ізраїлю. Серед них – чемпіон світу-2005 Юрій Крімаренко (Україна) та чемпіон світу-2009 серед юніорів Дмитро Кройтер (Ізраїль), який також є в деякій мірі вихованцем бердичівської школи стрибунів, оскільки його тренер Анатолій Шафран сам був вихованцем Віталія Лонського.

У жіночій програмі перемогла бердичівлянка Наталія Гапчук з результатом 192 см, друге місце у Вікторії Стьопіної – 190 см., третє завоювала Оксана Окунева з результатом 183 см. У чоловіків перше місце посів Віктор Шаповал (Вінниця) – 234 см., друге місце – Дмитро Дем’янюк (Львів) – 230 см. Третє місце поділили Олександр Шустов (Москва) та Олексій Нартов (Харків) – 225 см.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here