Home Проекти Постаті землі Бердичівської Євтєєв Юрій Олексійович

Євтєєв Юрій Олексійович

1555
0
SHARE

Євтєєв Юрій Олексійович (нар. 1 січня 1952, с. Потіївка, Радомишльський р-н, Житомирська обл.) – державний службовець, Почесний громадянин міста Бердичева.


Євтєєв Юрій Олексійович народився 1 січня 1952 року в селі Потіївка Радомишльського району Житомирської області в сім’ї Олексія Андрійовича та Євгенії Станіславівни Євтєєвих. Згодом родина Євтєєвих переїхала до Бердичева на постійне місце проживання (батько Олексій Євтєєв працював секретарем парткому шкірзаводу ім. Ілліча). Тут Юрій Олексійович навчався у загальноосвітній школі, звідси пішов до лав Збройних Сил СРСР.

У 1972 році Юрій Олексійович вступив на підготовче відділення Київського технологічного інституту легкої промисловості, згодом на стаціонарне відділення, яке закінчив у 1978 році, отримав кваліфікацію інженера-економіста.

Ще під час навчання в інституті Юрій Євтєєв проявив організаторські здібності. Він користується повагою серед студентів і викладачів, є самовідданим учасником студентських будівельних загонів, його обирають комісаром і командиром цих загонів. Юрія Олексійовича неодноразово обирають секретарем комсомольської організації факультету, а також членом комітету комсомолу інституту, вченої ради факультету. Під час навчання в інституті він був направлений на роботу в комсомольські органи, де згодом за свою самовідданість здобув найвищі нагороди ЦК ВЛКСМ та ЦК ЛКСМ України.

Закінчивши комсомольську кар’єру, Юрій Євтєєв працює на керівних посадах у Міністерстві промислового будівництва УРСР, Державному Комітеті УРСР з матеріально-технічного постачання. Пройшов шлях від посади начальника відділу до начальника управління. У Міністерстві економіки України став завідувачем самостійного відділу.

Юрій Євтєєв – учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, має другу категорію ліквідатора.

У 1995 році Юрій Євтєєв запрошений на роботу в апарат Кабінету Міністрів України. 6 грудня 2007 року призначений начальником Управління кадрового забезпечення та персоналу, з 8 червня 2010 року обіймає посаду директора Департаменту кадрової політики Кабінету Міністрів України. Має другий ранг державного службовця.

Юрій Олексійович Євтєєв з рук міського голови Василя Мазура отримує орден міста Бердичева “За заслуги”, 27 червня 2010 р.

Професіонал державної служби, Юрій Олексійович Євтєєв вніс значний особистий внесок у розробку то впровадження нормативної бази з її розбудови у незалежній Україні. За багаторічну бездоганну роботу та здобутки він нагороджений орденами “За заслуги” ІІІ (2001), ІІ (2007) та I ступенів (2011), трьома Почесними грамотами Кабінету Міністрів України, відзначений Подякою Прем’єр-міністра України, Подякою Головного управління державної служби України, нагрудним знаком “Державна служба України “За сумлінну працю” та Грамотою Головдержслужби.

Попри працю у вищих державних органах Юрій Олексійович не забуває своєї малої Батьківщини – Бердичева, де пройшли його дитячі та юнацькі роки. Він завжди опікується й допомагає друзям, колегам. Та особливо відчутна його допомога міській громаді та її керівництву: Юрій Євтєєв допомагає у вирішенні нагальних питань соціально-економічної розбудови міста, проблем життєдіяльності міського комунального господарства.

Юрій Олексійович Євтєєв з рук міського голови Василя Мазура отримує відзнаку “Почесний громадянин міста Бердичева”, 26 червня 2011 р.

27 червня 2010 року за внесок у розвиток міста Юрій Євтєєв був нагороджений Орденом міста Бердичева “За заслуги”. Церемонія нагородження відбулась під час святкування Дня міста Бердичева. За рік – нове відзначення заслуг перед громадою Бердичева: за вагомий внесок у вирішення соціально-економічних проблем територіальної громади міста, активну громадську позицію рішенням Виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 23 червня 2011 року №352 Юрію Олексійовичу Євтєєву присвоєно звання “Почесний громадянин міста Бердичева”. Церемонія нагородження відбулась 26 червня 2011 року – також під час святкування Дня міста Бердичева.

У березні 2014 року Юрія Євтеєва звільнено з посади директора Департаменту кадрової політики Кабінету Міністрів України.

Юрій Євтєєв одружений, з дружиною Валентиною Анатоліївною виховали доньку Світлану, яка закінчила Київський національний економічний університет та працює у Національному банку України. Подружжя Євтєєвих має трьох онуків: Катрусю, Юрiя та Олександру.

Джерела і література:

Літопис вищих навчальних закладів. Випускники Київського технологічного інституту легкої промисловості, Державної академії легкої промисловості України, Київського національного університету технології та дизайну. – К. 2005.

Рішенням Виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 23 червня 2011 року №352.


Юрій Олексійович Євтєєв на врученні відзнаки “Почесний громадянин міста Бердичева”, 26 червня 2011 р.
Юрій Євтєєв (другий зліва) разом із головою Верховної Ради України Володимиром Литвином під час заходів із освячення верхнього храму парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Санктуарії Матері Божої Бердичівської.
Бердичів, 9 червня 2012 р.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here