Home Новини Останній номер

Останній номер

1580
0
SHARE

За передсвятковою метушнею мало хто й помітив, що на розкладках кіосків з’явився останній друкований номер міськрайонного інформаційного тижневик «Бердичівський погляд». 309-й за весь час свого існування, він привітав читачів з Новорічними святами та скромно попрощався зі своєю аудиторією. Так завершилась шестирічна епоха існування газети, яка прагнула бути з читачами щирою, чесною та відвертою, адже пріоритетами газети були свобода слова і думки, змістовність та актуальність.

Останній паперовий номер тижневика “Бердичівський погляд”.

«От дивина!», – скаже пересічний бердичівлянин. Та ще додасть сентенцію на кшталт того, що газети взагалі давно віджили своє, що прогрес не спинити, та й взагалі – в інтернеті, в Ютубі є все.

Так, прогрес не спинити. Сучасне людство крокує далі, не помічаючи того, як друковані ЗМІ тихо відходять у минуле, не витримуючи боротьби з новітніми технологіями. У тебе є смартфон? Тож тобі більш нічого не потрібно! Читай новини на сайтах, дивись відео на платформах, спілкуйся з людьми у соцмережах. Що, немає смартфону? Ну ти, брате, ніби з кам’яного віку…

Нині друковані ЗМІ повторюють шлях грамофонів, поштових листівок, телеграфу та інших надбань цивілізації XX століття, відходячи у минуле. І місцевого проводового мовлення, до речі, також – воно припинило існування 1 січня вже цього, нового року.

Так що зникнення невеликого регіонального тижневика стає майже непомітним на фоні глобального поступального руху людства у своє світле майбутнє.

Чи сумую я з приводу закриття тижневика? Так, оскільки звик читати пресу. Будь-яку – місцеву, регіональну, всеукраїнську. Так мене виховали батьки. І краще за все читати не на екрані смарфону, а тримати у руках газетний папір, що пахне типографською фарбою.

Водночас і не сумую, розуміючи нашу реальність, що саме так – прогрес не зупинити. Пройде порівняно незначний час, зникнуть й інші наші місцеві газети, як зникли «Діловий Бердичів», «Бердичів на долоні», «Інфо-Сервіс», «Бердичів-Реклама», «Бердичівські новини», «Наш Бердичів», «Спортивний Бердичів», «Бердичівська панорама» та інші.

Попри те, що друкована версія «Бердичівського погляду» припинила існування, діяльність редакції триває у мережі інтернет – продовжує діяти веб-сайт газети, на якому й далі планують розміщувати інформаційні матеріали про життя міста та Бердичівщини загалом. Життя триває!

Анатолій Горобчук.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here