Звернення до відвідувачів

463
1
SHARE

Світло минулого осяює наше сьогодення
та вказує вірогідну дорогу нашого майбутнього
Цитата з фільму “Все освітлено”[1]

 

Анатолій Горобчук та Василь Котов.Ви завітали на оновлений веб-сайт “Мій Бердичів” – сторінку в Інтернеті, яка розповідає про історію міста, його минуле та сьогодення. Якщо вас зацікавила тематика та представлений тут матеріал, просимо ознайомитись з наступною інформацією.

У 2008 році, коли виник задум створити веб-сайт, що розповідатиме про історію рідного міста, його автори навіть не здогадувались, у що це, в кінці-кінців, виллється. Була низка ідей, які поступово втілювались у життя. Була низка технічних проблем, які по мірі можливості вирішувались так, як дозволяли знання та можливості. Все це помножувалось на наявні знання (або їх недостатність). І от маємо те, що маємо… Коротше кажучи, на сьогодні веб-сайт “Мій Бердичів”, на нашу упереджену думку, досяг максимум того, на що був здатен. На що були здатні ми, як його автори.

Але часи змінюються. Вірніше, з часом приходить досвід, знання, розуміння того, що власну планку необхідно підіймати. Або більш образно: світло минулого осяяло наше сьогодення та вказало на необхідність змін. Змін у наповненні веб-сайту, змін у підході до публікації історичних матеріалів.

Це ми і вирішили зробити – оновитись, стати більш зручнішими, наблизитись до вас – наших читачів. Новий веб-сайт, на відміну від попередника, має більш просту структуру, зв’язок з соціальними мережами, зручний пошук, а головне – новий рівень публікацій, оперативність у оновленні матеріалів.

Як ви могли помітити, нова версія веб-сайту “Мій Бердичів” ще не настільки наповнена статтями, як його попередниця. На це потрібен час. Враховуючи це, старий веб-сайт не припинив свою роботу – він буде діяти до тих пір, допоки весь основний матеріал не буде перенесено. Але врахуйте наступне: стара версія не оновлюється, на відміну від нової. І навпаки – якщо на новому веб-сайті ви чогось не знайшли, але впевнені, що цей матеріал ви бачили саме на “Моєму Бердичеві”, завітайте на старий веб-сайт.

Ось коротко все, про що ми хотіли розповісти. Приємного ознайомлення з історією нашого Бердичева!


[1] Недослівна цитата з фільм “Все освітлено” (англ. Everything Is Illuminated) — американського пригодницького, трагічно-комедійного фільму 2005 року Лева Шрейбера, ролі в якому зіграли Елайджа Вуд та Євген Гудзь. Фільм про пошуки єврейського містечка Трачімброд, доля якого чимось нагадує долю нашого Бердичева.

Дуже раджу переглянути – авт.

1 КОМЕНТАР

Залишити коментар