Home Новини Екскурсії у Ватикані з гідом – барвисті місця з унікальною історією

Екскурсії у Ватикані з гідом – барвисті місця з унікальною історією

209
0
SHARE

Поїздка до Ватикану в будь-якому випадку супроводжуватиметься екскурсією, адже це унікальне місце з різними визначними пам’ятками. Побачити всю цю красу буде мало, тому не зайвим буде вивчити історію, а допомогу у цій справі надасть гід. Він проведе екскурсію і стане добрим помічником в організації всього процесу.

Мало хто знає, але один із найбільших музеїв світу знаходиться саме в крихітній країні Ватикан. Обов’язково потрібно потрапити сюди, а допомогу у цій справі запропонує гід по Ватикану – Василь Жук, який є ліцензованим фахівцем. Він досконало знає історію Риму та Ватиканських музеїв зокрема. Свої знання він використовує в організації цікавих, авторських та пізнавальних екскурсій, відповідаючи на питання туристів під час прогулянки.

Маршрут екскурсії

Перша локація – це Павільйон Карет. Тут можна побачити багато папських автомобілів, а також легендарний Fiat, на якому пересувався св. Папа Іван Павло II, коли на нього вчинили замах. Наступне цікаве місце – подвір’я Соснової Шишки, у якому гід розповість історію літньої папської резиденції. Саме тут свого часу велися розробки по створенню Григоріанського Календаря.

Поступово група туристів переходить до музею Піо-Клементіно. Тут можна вивчити історію папської колекції. Обов’язково потрібно пройти до Сікстинської Капелі, відвідуючи кілька галерей. На туристів чекає величезна кількість дивовижних робіт від легендарного Мікеланджело та інших художників. До речі, тут досі проводять вибори нового папи римського.

Це ще не кінець, адже можна потрапити до Базиліку св. Петра. Це архітектурне творіння будувалося близько 120 років і багато відомих архітекторів, художників і творчих особистостей брали участь у цьому процесі. Детально про перебіг будівництва буде розказано під час екскурсії.

Ціни та умови проведення екскурсій

Всі моменти важливо заздалегідь уточнити та обговорити:

  • вартість екскурсії 150 євро за групу;
  • допустимо від 1 до 8 осіб (більше – обговорюється окремо);
  • оплата після закінчення екскурсії;
  • тривалість – 3 години.

Є можливість придбати ваучери для входу без черги вартістю 21 євро. Це чудова можливість заощадити час і одразу потрапити в ту чи іншу пам’ятку.

Враховується також дрес-код, адже плечі мають бути накриті, а спідниці нижчі від колін. Шорти у чоловіків виключені. Усю додаткову інформацію можна дізнатися в особистій розмові. За бажання можна забронювати житло через гіда, який підкаже максимально комфортні апартаменти або готель.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here