Home Новини Готель Бердичівський

Готель Бердичівський

2739
0
SHARE
Готель Бердичівський,
Тель-Авів, Ізраїль.

Мандруючи просторами Інтернету, пересічна людина зазвичай має на меті зануритись у світ нових вражень, спілкування, знайомства з країнами світу, їх культурою та життям. Одним словом, відволіктись від буденності, або сірості навколишнього світу.

Але інколи Інтернет немов насміхається над нами, із несподіваною елегантністю повертаючи з далеких країв в оточуюче середовище, немов пропонуючи – зверни увагу на місце, де ти знаходишся сам.

Ці думки виникли у мене після того, коли цілком несподівано натрапив в Інтернеті на сайт одного з численних готелів, якими так наповнений Тель-Авів – друге за розміром місто Ізраїлю. Звичайний готель, із бутіками, гарними апартаментами та купою супутніх послуг здивував своєю назвою – готель Бердичівський (англ. Berdichevsky Tel Aviv Hotel).

Ось так, легко та невимушено пересічних бердичівлян занурюють в історію рідного міста, нагадуючи про давнє єврейське минуле, часи розквіту містечка, як торговельного центру Волині. Нагадують про Глупськ, який завдяки великому єврейському письменнику Менделе Мойхер-Сфоріму перетворився на узагальнений образ людської трагедії та всесвітньовідомий символ-анекдот. А сьогодні колишні бердичівляни несуть по всьому світу пам’ять своїх предків, оточуючи себе назвами, що нагадують про минулі часи. І готель Бердичівський, розташований на вулиці Бердичівській у столиці Ізраїлю – яскравий цьому приклад.

Пам’ятаймо про свою історію, про коріння, з якого ми виросли та стали такими, якими є.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here