Home Проекти Нагороди Бердичівщини Відзнака “Честь і слава Бердичева”

Відзнака “Честь і слава Бердичева”

1721
0
SHARE

Відзнака “Честь і слава Бердичева” є відзнакою Бердичівської міської ради за визначні особисті заслуги у сприянні соціально-економічному і культурному розвитку міста, високі досягнення у професійній діяльності, вагомий внесок у створення матеріальних, культурних і духовних цінностей, плідну громадську і благодійну діяльність.

chest_i_slava
Відзнака “Честь і слава Бердичева”.

Відзнакою “Честь і слава Бердичева” можуть бути нагороджені жителі міста, громадяни України, громадяни інших держав. Нагородженим вручається нагрудний знак “Честь і слава Бердичева” та посвідчення встановленого зразка.

Питання щодо встановлення нової відзнаки було підняте у 2011 році. Вже наприкінці листопада відбулось засідання комісії міської ради, на якій представили ескіз нової відзнаки. На ескізі було зображено восьмикутну зірку, в середині якої напис “Честь і слава Бердичева” та герб міста. Знак кріпиться до прямокутної планки, оформленої в кольорах бердичівського прапора. Як зазначили на комісії, особи, які будуть нагороджуватись, автоматично потрапляють в Книгу Пошани Бердичівської міської ради.

Секретар міської ради Василь Толочко представляє нову відзнаку, листопад 2011 р.
Фото Анни Павловської, “РІО-Бердичів”.

Положення про нову відзнаку Бердичівської міської ради затвердили 6 грудня 2012 року під час дванадцятої сесії шостого скликання рішенням №275. Але тривалий час відзнака не використовувалась. Першими, кого нагородили новою відзнакою, стали дев’ятеро воїнів АТО – військовослужбовців 26-ї артилерійської бригади, яким вручили відзнаку 9 березня 2015 року.

На сьогодні відзнакою нагороджено 11 осіб.


Особи, нагороджені відзнакою “Честь і слава Бердичева”:

1. Біленький Віктор Федорович (2015).

2. Величко Сергій Володимирович (2015).

3. Гортовлюк Дмитро Дмитрович (2015).

4. Ковбасюк Володимир Ігорович (2015).

5. Мазур Артем Петрович (2015).

6. Мартинюк Олександр Петрович (2015).

7. Морозовський Дмитро Флорійович (2015).

8. Цуканов Іван Вікторович (2015).

9. Шарко Володимир Васильович (2015).

10. Гайдаманчук Павло Валерійович (2015).

11. Щенявська Тетяна Федорівна (2015).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here