Home Проекти Всі вулиці Бердичева Вулиці, що зникли з карти міста

Вулиці, що зникли з карти міста

733
0
SHARE

Вулична мережа міста – один з найбільш стабільних його елементів. З’явившись на мапі міста, зазвичай розрахована на дуже тривалий період використання без істотних перебудов (що обходяться надто дорого). Але все ж місто – це живий організм. І з часом, через окремі причини, його планувальне обличчя може зазнати змін.

Представляємо вашій увазі вулиці, які зникли з обличчя Бердичева.

 

Назва площ, вулиць, провулків Площа, вулиця, провулок Історична довідка
Купечеська вул. Вулиця, що знаходилась в районі Яток – житлових та господарських забудов, які формували міський ринок. В післяреволюційний час вулиця отримала нову назву – вулиця імені Шмідта (Петро Петрович Шмідт, один з керівників Севастопольського збройного повстання 1905 року). Вулиця зникла з карти міста у повоєнний час, коли проходила відбудова зруйнованих під час Великої Вітчизняної війни будинків та перепланування вулиць мікрорайону міського ринку.
Стаханова вул. Вулиця зникла в 1950-і роки зі спорудженням п’ятиповерхового житлового будинку на площі Радянській (Соборній), 1/2, та виділенням додаткової території для нових виробничих цехів машинобудівного заводу “Комсомолець” (нині ПАТ “Беверс”). Вулиця розпочиналась від водонапірної башти та продовжувалась униз до річки, проходячи паралельно вулиці Красіна (Мостовій). Нині будинки цієї вулиці належать до вулиці Максима Залізняка (колишня Воровського).
Артема вул.  

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here