Home Новини Виставка, присвячена видатному тренеру Віталію Лонському

Виставка, присвячена видатному тренеру Віталію Лонському

2191
1
SHARE

11 квітня з нагоди 90-річчя від дня народження у виставковій залі Музею історії міста Бердичева відкрилась виставка, присвячена видатному бердичівлянину – Заслуженому тренеру УРСР та СРСР, Почесному громадянину міста Бердичева Віталію Лонському.

Величезну роботу здійснив колектив Музею історії м. Бердичева на чолі з директором Павлом Скавронським, зібравши і представивши відвідувачам експонати, надані родиною та вихованцями тренера. Це понад 200 фотознімків, чимало нагород Віталія Лонського та його учнів – призерів Міжнародних змагань. На заклик директора відгукнулися тренери і вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, колишні учні видатного тренера, його друзі. Вони надали унікальні фотоматеріали, афіші, книги, особисті речі, пов’язані з життям Віталія Лонського. Родина Віталія Лонського надала численні медалі, кубки, призи.

На відкритті виставки, 11 квітня 2017 р.

Окремо на виставці представлено карбування по металу, яке Віталій Лонський свого часу подарував своєму другові – композитору та виконавцю Олесю Коляді. Відомо, що захопленням Лонського була художня чеканка. І нині чимало справжніх витворів мистецтва зберігається у колекціях рідних та друзів талановитого бердичівлянина.

Пропонуємо переглянути експонати, представлені на цій цікавій виставці.

1 COMMENT

  1. В Києві в Музеї шістдесятництва відкриється виставка «Він бачив крізь час», присвячена видатному історику Михайлу Юліановичу Брайчевському.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here